Duży Knok i szarpanie przy przyspieszaniu.

ODPOWIEDZ
Ciapekbierun
Auto: Mazda 3 BL MPS
Kontakt:

Duży Knok i szarpanie przy przyspieszaniu.

Post autor: Ciapekbierun » 30 gru 2020, 20:13

Cześć wszystkim odrazu wołam o POMOC !!!
Już ręce opadają i brak pomysłów a chodzi o jeb..y Knok 😕 nie daje mi spokoju pojawia się w zakresie obrotów od ok 2tys i znika po przekroczeniu 3tys. Ruszyłem już chyba wszystko co mogłem, sonda 1 i 2, wtryski, vvt, ustawiany rozrząd, świece, cewki wymieniony czujnik stuku i pewnie jeszcze coś robiłem ale zapomniałem wymienić i dalej nic. Knok nie mały bo wg odczytów aż 😳 8. Praktycznie na każdym biegu występuje lecz w określonych okolicznościach bo jeśli rozpędzam auto bardzo delikatnie od zera do 3,3tys knok nie występuje a potem but i tez go nie ma ale jeśli jadę spokojnie 2tys obrotów i wtedy dodam bardzie gas to stuk skacze do 8 i auto jak by się dławi po odpuszczeniu i delikatnym rozpedzaniu przekraczam 3tys i mogę ładować buta w podłogę i zero stuku do odcinki. Pomocy bo już nie wiem. Silnik po kapitalnym remoncie tulejowany korby tłoki sprawdzane wał tak samo nic nie było z nimi nie tak. Nowy kompletny rozrząd. Mam tez logi dla zainteresowanych pomocą mogę podesłać logi albo postaram się jakie tu dodać. Z góry dzięki za pomoc.
ODPOWIEDZ