Nowe forum :) (plus info odnośnie logowania)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
emilioestewez
Auto: był Speed3'08
Kontakt:

Nowe forum :) (plus info odnośnie logowania)

Post autor: emilioestewez » 31 sie 2019, 17:43

Elo wszystkim,
Nigdy jakoś nie było czasu a że pojawiła się dosłownie chwila wolnego to poświęciłem ją na update forum. Pojawiające się ostatnio problemy chociażby ze zmianą hasła zaczęły działać mi na nerwa i trzeba było coś z tymi zrobić :)
Poszedł update bazy, mamy nowszy silnik forum, doszło trochę ficzerów jak choćby mChat o którym mi kiedyś ktoś wspominał "że byłoby fajnie jakby był". No to jest - można spamować ;)
Zgodnie z prawem Murphy'ego że "Jeżeli coś może się nie udać, to się nie uda" mamy mały zonk z avatarami które nie chcą zameldować się ponownie na profilach oraz przy updacie bazy rozjechały się odwołania do załączników. O ile pierwszy temat każdy może sobie ogarnąć (korzystajcie ze zdalnych avatarów albo Gravatara) o tyle z załącznikami w najbliższym czasie jeszcze się powalczy.

mChata może ustawić wg. Waszego widzi mi się na profilu. Może być na górze, na dole, stale rozwinięty(zwinięty), może Was informować o nowych postach (bądź nie) itp.itd.

Nie wszystko jest cacy ale otwieram dostęp do forum (z czasem się będzie do tego jeszcze zaglądać).
Aaaa. Tylko nie piszcie proszę że coś powinno być wizualnie lekko w lewo albo prawo - nie mam niestety czasu żeby z tym tańczyć :) <spoko>

EDIT : Jeżeli macie jakieś problemy z zalogowaniem na forum - wyczyśćcie ciasteczka i będzie OK.
emilio
Awatar użytkownika
qgp
Auto: Mazda 3 MPS BL 2.3 DISI L3 VDT 2010
Kontakt:

Re: Nowe forum :)

Post autor: qgp » 02 wrz 2019, 06:49

szacun! Dzięki wielkie, że cały czas dbasz o forum.
1xZZB, turbo BNR Stage 1, Autotech HPFP, Cobb v3 AccessPort, SSG high flow cat Downpipe, CPE xflex RMM, RSB Whiteline, HTP 3'' intake, OZ Ultraleggera + 235/40/18 Dunlop sport Maxx, zimmerman + hps 5.0, NGK LTR7IX-11, TMIC 3", Short Shift plate, axel-back Magnaflow, J-TUNED
Awatar użytkownika
emilioestewez
Kontakt:

Re: Nowe forum :)

Post autor: emilioestewez » 02 wrz 2019, 07:12

Miło - dzięki :) Jak tylko mam czas to działam <pisze> <spoko>
emilio
Awatar użytkownika
emilioestewez
Kontakt:

Re: Nowe forum :) Logowanie

Post autor: emilioestewez » 02 paź 2019, 16:51

Jeżeli macie jakieś problemy z zalogowaniem na forum - wyczyśćcie ciasteczka i będzie OK.
emilio
Awatar użytkownika
emilioestewez
Kontakt:

Re: Nowe forum :) Logowanie

Post autor: emilioestewez » 04 paź 2019, 12:25

Pojawiła się w końcu po stronie hosta techniczna możliwość przejścia na SSL. Dokupiłem, dorzuciłem, działa :) Zawsze to ździebko bezpieczniej.

PS. Standardowo - jak by były problemy z zalogowaniem (choć nie powinny) - czyścimy ciacha <spoko>
emilio
irq
Auto: Była Mazdaspeed6
Kontakt:

Re: Nowe forum :) (plus info odnośnie logowania)

Post autor: irq » 06 lis 2019, 22:12

Wielkie dzięki za dodanie wersji HTTPS <lubieto>
Awatar użytkownika
emilioestewez
Kontakt:

Re: Nowe forum :) (plus info odnośnie logowania)

Post autor: emilioestewez » 07 lis 2019, 11:16

Ciesze sie ze ktos docenia <spoko>
emilio
ODPOWIEDZ