Sprzedam Mazda 6 MPS

ODPOWIEDZ
batiman
Auto: Już 6 MPS
Kontakt:

Sprzedam Mazda 6 MPS

Post autor: batiman » 30 mar 2021, 07:41

Witam wszystkich, mam nadzieję, że wstawiam w odpowiednim dziale.
Otóż podjąłem decyzję o sprzedaży mojego egzemplarza 6 MPS. Niechętnie się z nim rozstaje, dobrze mi się jeździ lecz patrząc z perspektywy kilku lat to chyba przeceniłem siły na zamiary względem napraw i utrzymania. Nie chcę się na początek usprawiedliwiać ale kupowałem raczej oczami niż głową i zanim zacząłem cieszyć się jakąś przyjemnością z jazdy tym autem musiałem trochę zainwestować. Cóż pretensje mogę mieć tylko do samego siebie…
Przechodząc do meritum, chciałem zwrócić się z prośbą o pomoc w wycenie samochodu.
Największym problemem jest kończące się sprzęgło, mniejszym kończące się hamulce tylnej osi. Niestety ruda na skraju maski po źle wykonanej zaprawce (tak już kupiłem ale sam nic później z tym nie robiłem) z czasem zaczęła się przebijać aż do powstania dziury. Maskę jako element można wymienić choć są to dodatkowe koszta, gorzej jest z progiem prawy przód gdzie rudą też już widać. Z zewnątrz jest kilka wgniotek bez odprysku lakieru ani rudej (tak już kupiłem) i kilka zadrapań na plastikach, niestety to już moja sprawka. Przebieg to 220k kupiłem ze stanem 154k nie mam pojęcia czy licznik był kręcony. Od poprzedniego właściciela kupowałem jako „bitą” prawym przodem lecz zarzekał się, że taką już kupił.
Żeby nie było że piszę o samych minusach to dodam, że są też plusy a przynajmniej jeden i kilka małych plusików.
Jako że udało mi się zerwać dyfer musiałem kupić inny używany ale mam chociaż porządny uchwyt kupiony od kogoś z tego forum kilka lat temu. Pod maską rozpórka – zdecydowanie lepiej się prowadzi. Felgi zimowe z oponami nie wyglądają najlepiej ale są. Na zimę jak znalazł. Usprawniona Klima (po kolizji jakieś druty latały luzem, klima niby działała ale dość szybko przestała. Po naprawie okazało się że zdecydowana większość wody spływa na dywanik pasażera zamiast na zewnątrz – tacka odpływowa była połamana). Podłączyłem praktyczny turbo timer, usprawniłem niedziałający zestaw głośnomówiący bt NOKIA (chociaż czasem coś przerywa w trakcie rozmowy) oraz niedziałające czujniki cofania, dołożyłem też przewód JACK do podłączenia zewnętrznego źródła muzyki. Na koniec jako zabawkę na próbę podłączyłem i tak już został wyświetlacz HUD na szybę.
Naprawiona kupa innych drobnych i grubszych tematów których nie idzie spamiętać.
Mam trochę zdjęć, mogę podesłać. Nie posiadam FB, może być mail lub wstawie zdjęcia na jakąś stronkę do pobrania.
Kilka zdjęć poglądowych --> https://postimg.cc/gallery/9WL1t1C
Będę wdzięczny za każdą opinię, da mi to pogląd na realną kwotę jakiej mogę się spodziewać.
Jeżeli ktoś z forum będzie zainteresowany kupnem zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam, Bartek.
ODPOWIEDZ