Sprawdzone warsztaty na Pomorzu / płn. Polska

ODPOWIEDZ
zyga
Auto: Speed 6
Kontakt:

Sprawdzone warsztaty na Pomorzu / płn. Polska

Post autor: zyga » 15 gru 2011, 20:22

Eszcze nic się nie dzieje, ale pytam zapobiegawczo odnośnie warsztatów/osób w PL północnej, które podejmą walkę z naszymi autami.
Czytałem na starym forum wątki o warsztatach w pomorskim, ale MPS`a tam nie widziałem.
Może choć słyszeliście coś na temat jakiejś ogarniętej stajni w górnej części pięknego kraju naszego? :)
Awatar użytkownika
qgp
Auto: Mazda 3 MPS BL 2.3 DISI L3 VDT 2010
Kontakt:

Re: Sprawdzone warsztaty na Pomorzu / płn. Polska

Post autor: qgp » 11 cze 2014, 15:14

:) temat bez odpowiedzi od kilku już lat... ale odpowiem skoro nikt inny się nie kwapi.

W Gdańsku są dwa miejsca, które poznałem.
1. OES Serwis na Morenie przy Kartuskiej, gdzie pracują dwaj byli pracownicy ASO.
2. Serwis prowadzony przez ex Asowca na ul. Elbląskiej, obok serwisu i salonu Mazdy ;)

W 1. byłem wczoraj, ekspresowa wymiana klocków. Wydają się być ok i fachowi.
W 2. jest bardzo fajny facet, którego może jeszcze sprawdzę. Mi polecił ten serwis poprzedni właściciel mojej mazdy.
1xZZB, turbo BNR Stage 1, Autotech HPFP, Cobb v3 AccessPort, SSG high flow cat Downpipe, CPE xflex RMM, RSB Whiteline, HTP 3'' intake, OZ Ultraleggera + 235/40/18 Dunlop sport Maxx, zimmerman + hps 5.0, NGK LTR7IX-11, TMIC 3", Short Shift plate, axel-back Magnaflow, J-TUNED
ODPOWIEDZ