Blacharz/ Lakiernik itp

Burdoror
Auto: 3 BK MPS
Kontakt:

Re: Blacharz/ Lakiernik itp

Post autor: Burdoror » 04 lut 2011, 14:00

No to sie w koncu doczekales. Dokladnie jest tak, jak piszesz. Forum sluzy do wyrazania opiniii. Tazke nie uwazam, ze obsmarowales warsztat, tylko przekazales swoje watpliwosci. Tez uwazam, ze tak dlugi czas naprawy jest niedopuszczalny (biorac pod uwage rozmiar zniszczen).
BLS poiwnno wziac pod uwage Twoja opinie a niesugerowac "pisanie niezgodnie z prawda".
FMIC Precision, SSG 3" DP, SSG 3" CBE, Autotech HPFP internals, ACT Street , skrzynia z MPS BL, Forge BPV Gen2, K&N Typhoon, CPE TIP, Bilstein B14, Tylna lapa TRZ Dog Bone, Stabilizator James Barone Racing, Przewody Hamulcowe HEL, Rota G-force, DBA T3, Ferrodo DS2500, Hawk HPS, strojenie DisiTune
gucior
Auto: MPS 6 --> EVO 6--> CLA 45
Kontakt:

Post autor: gucior » 04 lut 2011, 16:58

Dlatego podsumowałem, że prace wykonują świetną, super dokładną i dbając o szczegóły ale tutaj z terminami się nie popisali.

Po przesiadce z hybrydy 1,5 i diesla 1.6 jak wsiadłem do MPSa to czuję się jak w odrzutowcu - prawie taka sama radość jak w dniu gdy go kupiłem :D <lol> <czarodziej> <jupi> hahaha
t.
Awatar użytkownika
emilioestewez
Auto: był Speed3'08
Kontakt:

Post autor: emilioestewez » 04 lut 2011, 17:20

To teraz ogniem na hamownię. Ciekawy jestem ile Ci dała ta DolnaPipa.
emilio
Burdoror
Kontakt:

naprawy lakierniczo blachatskie Warszawa

Post autor: Burdoror » 05 mar 2013, 11:06

Do wyciagania wgniecen bez lakierowania dobre opinie zbiera puller.com.pl. Ale moze znacie inny zaklad godny polecenia (poza tym przy domaniewskiej - nie wzudzili mojego zaufania).

Mysze tez polakierowac przedni zderzak i naprawic przednie drzwi (rysa i wgniecenie) - macie jakies dobre namiary?
FMIC Precision, SSG 3" DP, SSG 3" CBE, Autotech HPFP internals, ACT Street , skrzynia z MPS BL, Forge BPV Gen2, K&N Typhoon, CPE TIP, Bilstein B14, Tylna lapa TRZ Dog Bone, Stabilizator James Barone Racing, Przewody Hamulcowe HEL, Rota G-force, DBA T3, Ferrodo DS2500, Hawk HPS, strojenie DisiTune
Awatar użytkownika
emilioestewez
Kontakt:

Re: naprawy lakierniczo blachatskie Warszawa

Post autor: emilioestewez » 05 mar 2013, 12:06

Burdoror pisze:Do wyciagania wgniecen bez lakierowania dobre opinie zbiera puller.com.pl. Ale moze znacie inny zaklad godny polecenia (poza tym przy domaniewskiej - nie wzudzili mojego zaufania).

Mysze tez polakierowac przedni zderzak i naprawic przednie drzwi (rysa i wgniecenie) - macie jakies dobre namiary?
Ja już na początku wątku polecałem miejsce gdzie blacharkę ogarniesz chyba najlepiej w Wawie.
Wstawia tam na autoryzacyjne roboty Honda, Toyota, Prosiak. Tylko od razu mówię - tanio nie jest.
emilio
Burdoror
Kontakt:

Post autor: Burdoror » 05 mar 2013, 12:10

Ano tak :)
Dzienks.

Ps. zdieki za sklejenie watku :)
Burdoror
Kontakt:

Post autor: Burdoror » 21 maja 2013, 22:35

emilioestewez pisze:Jeżeli chodzi o blacharkę ja z pełną odpowiedzialnością polecam Wyszomirskiego. Robią naprawdę porządnie i bez dziadostwa.

http://www.blswyszomirski.pl/
BLS Wyszomirski
ul.Parowcowa 10D
02-445 Warszawa
tel:022 863 49 56 / 022 863 49 57
Orientujesz sie tak mniej wiecej, jak drodzy sa?
Dzisiaj pytalem w Norymberdze.
900 euro za blacharke i malowanie: maski, slupka i jednych drzwi. Po dzisiajszej akcji z Foliatecem dojdzie jeszcze zderzak.

Taniej bedzie u Wyszomirskiego?
Awatar użytkownika
emilioestewez
Kontakt:

Post autor: emilioestewez » 21 maja 2013, 22:39

Mam wrażenie że może wyjść podobnie. Jeżeli chcesz to jutro przekręcę i zapytam orientacyjnie.
emilio
Burdoror
Kontakt:

Post autor: Burdoror » 21 maja 2013, 22:43

Spoksik, sam zadzwonie :) Jak orientacyjnie - to zrobie na miejscu. Ominie mnie irytacja malzonki, ze.. padaka znow w warsztacie. Jak dotad kazdy moj pobyt w domu konczyl sie wizyta w SSG ;)
ODPOWIEDZ